4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim fiyati Mus

 Web tasarım ücreti şehirden şehire hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu makalemde sizlere Mus web tasarım fiyatlarından örnekler sunacağım.

Türkiye'nin birçok il'inde bir web hizmet firmasına ulaşmak mümkün olmasına rağmen firmalar arama motorları aracılığı ile Mus ve Mus dışındaki şehirlerden en çok web dizayn fiyatları Mus kelimesini sorgulatıyorlar. Kuruluşların tercihlerini Mus firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Mus tasarım firmalarının daha çok referansa sahip olmasıdır.

Her şirket hizmet almak istediği tasarım firmasının daha önce büyük şirketlere hizmet sunmuş olmasını ister. Bir ajans ne kadar fazla referansa sahip ise bu işinde o kadar tecrübeli olduğu anlamını taşır.

Web tasarım ücreti Mus

Mus web tasarım ücretleri web tasarım ajanslarının oldukça revaçta olan bir iş olmasından ötürü birçok şehir'e göre daha uygundur.

Mus web tasarım fiyatları ne kadardır?

Mus web tasarım fiyatları istenilen kriterlere göre farklılık göstermekle birlikte aşağı yukarı fiyatlar şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki fiyatlar yeni yapılacak özel web dizaynlar için geçerlidir. Firmamızın ücret politikası olup, aşağı yukarı değerleri içerir.

özel web tasarım çalışmaları yukarıdaki gibi değerlendirilirken, hazır web tasarımları (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar farklılık gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital ürünler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Mus, web site tasarımı Mus, Mus web hizmetleri, Mus web paketleri, Mus web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder