4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim fiyati Samsun

Web tasarım ücreti bölgeden bölgeye hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu makalede sizlere Çankırı web tasarım fiyatlarından örnekler verecağim.

Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde bir web hizmet firmasına ulaşmak mümkün olmasına rağmen işletmeler arama motorları aracılığı ile Çankırı ve Çankırı dışındaki illerden en çok web dizayn fiyatları Çankırı kelimesini aratıyorlar. İşletmelerin tercihlerini Çankırı firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Çankırı tasarım firmalarının daha çok referansa sahip olmasıdır.

Her kuruluş hizmet almak istediği tasarım firmasının daha önce büyük firmalara hizmet vermiş olmasını ister. Bir ajans ne kadar iyi referansa sahip ise işinde o kadar kaliteli olduğu anlamını taşır.

Web tasarım fiyatları Çankırı

Çankırı web tasarım fiyatları web tasarım ajanslarının oldukça çok olan bir iş olmasından sebep birçok şehir'e göre daha uygun fiyatlıdır.

Çankırı web tasarım fiyatları ne kadar?

Çankırı web tasarım ücretleri şirkete göre farklılık göstermekle birlikte aşağı yukarı fiyatlar şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki fiyatlar sıfırdan yapılacak özel web dizaynlar için verilmiştir. Firmamızın fiyat politikası olup, aşağı yukarı değerleri içerir.

özel web tasarımları yukarıdaki gibi değerlendirilirken, hazır web tasarımları (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital ürünler sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Çankırı , web site tasarımı Çankırı , Çankırı web hizmetleri, Çankırı web paketleri, Çankırı web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder