4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim ucretleri Giresun

 Web tasarım fiyatı bölgeden bölgeye hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu paylaşımda sizlere Kocaeli web tasarım ücretlerinden örnekler sunacağım.

Türkiye'nin birçok il'inde bir web hizmet ajans'ına ulaşmak mümkün olmasına rağmen işletmeler arama motorları aracılığı ile Kocaeli ve Kocaeli dışındaki şehirlerden en fazla web dizayn fiyatları Kocaeli kelimesini aratıyorlar. Kişilerin tercihlerini Kocaeli firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Kocaeli tasarım firmalarının daha fazla referansa sahip olması.

Her kişi hizmet almak istediği tasarım firmasının daha önce büyük firmalara hizmet sunmuş olmasını ister. Bir firma ne kadar kaliteli referansa sahip ise bu işinde o kadar tecrübeli olduğu anlamına gelir.

Web tasarım fiyatı Kocaeli

Kocaeli web tasarım ücretleri web tasarım şirketlerinin oldukça yoğun olan bir iş olmasından dolayı birçok il'e göre daha uygundur.

Kocaeli web tasarım fiyatları ne kadar?

Kocaeli web tasarım fiyatları istenilen özelliklere göre değişmekle beraber aşağı yukarı fiyatlar şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki fiyatlar sıfırdan yapılacak özel web dizaynlar için verilmiştir. Ajansımızın fiyat politikası olup, aşağı yukarı değerleri içerir.

özel web tasarımları yukarıdaki gibi fiyatlandırılırken, hazır web tasarımlar (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayarak 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Kocaeli , web site tasarımı Kocaeli , Kocaeli web hizmetleri, Kocaeli web paketleri, Kocaeli web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder